• Со попуст
  • Неодамнешно
Реткоелектричен НОВ ПАР НА ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО МЕК ХД ВИЗИЈА БАЗА ТРАКТОР 12,8 Л 2011-2008 2М0526АМ

Реткоелектричен НОВ ПАР НА ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО МЕК ХД ВИЗИЈА БАЗА ТРАКТОР 12,8 Л 2011-2008 2М0526АМ

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен СО МАЧКА, МЕК, ТОЈОТА и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ТОЈОТА : 2М0525АМ 2М0526АМ, ОПИС НА ПРЕДМЕТОТ : ПАР ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : ТОЈОТА, ПОЗИЦИЈА : ЛЕВА И ДЕСНА СТРАНА, ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕН, СПЕЦИФИКАЦИИ : СО ПОСТАВЕНА ЗАДНА ОСКА, ДЕСНО, СОВОЗАЧКА СТРАНА : RH10010005-HD, ЛЕВО, ВОЗАЧКА СТРАНА : RH10010006-HD. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Двете Страни Сијалица Вклучени : Да Сијалица Тип : Халоген Извор : Резервни. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО МАЧКА, МЕК, ТОЈОТАТОЈОТА : 2 M0525 AM 2 M0526 AMITEM ОПИС : ПАР НА ФАРОВИ ТИП НА ЕДИНИЦА : TOYOTAPOSION : ЛЕВАТА И ДЕСНАТА СТРАНА ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА : ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕНСПЕЦИФИКАЦИИ : СО ПОСТАВЕНА ЗАДНА ОСКА ДЕСНО, СОВОЗАЧКА СТРАНА : RH10010005-HDLEFT, ВОЗАЧКА СТРАНА : RH10010006-HDAPPLICATIONSMACK ВРВОТ БАЗА ТРАКТОР 12. -6 ДИЗЕЛ 2008 - 2011МАК ВИЗИЈА БАЗА ТРАКТОР 12.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата