• Со попуст
  • Неодамнешно
2 парчиња 2,75инч Блинг -крајбрежни автомобили, држач за автомобили Купови, сјај за автомобили, купостер чаши, кристални додатоци за автомобили за дами и девојчиња, вм

2 парчиња 2,75инч Блинг -крајбрежни автомобили, држач за автомобили Купови, сјај за автомобили, купостер чаши, кристални додатоци

 
DEN 63.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Дизајн на моден Bling Rhinestone】 Овој држач за автоматски чаши беше дизајниран за дами и девојчиња, површината на прицврстувачот со луксузен кристален ринестон, кој го прави вашиот автомобил повеќе претепан и сјаен, да ја подобри модерната атмосфера 【Универзална чаша Coaster】 Нашите купови за автомобили Големина : Дијаметар 2,75 инчи, Вајтс 1,6 унци, погодни за повеќето сопственици на автомобили на пазарот, ви овозможуваат да го инсталирате во различни автомобили како што сакате. 【Мека и шок -отпорна】 Овој прицврстувач на автомобили беше изработена од еколошка ПВЦ гума, меките материјали ја штитат вашата чаша од шокантно при возење. И дебелиот тропач од 0,24 инчи со функција за апсорпција на вода, секогаш одржувајте го држачот на чашата сув и чист погон со мир. На ум, нема потреба да се грижите за истурањето на пијалокот и тешко да се исчисти. 【Лесно за отстранување и чистење】 Водоотпорен и не-испарен дизајн ви овозможува да ги измиете сјајните автомобили на крајбрежјето директно во вода, а потоа да се исушат на ветрот или сончевата светлина. Поддршка за повторна употреба без да се грижите за квалитетни проблеми. 【Одличен избор за подароци】 Овој сјаен и симпатичен автомобил за автомобили е додаток за високо ниво на автомобил што го одржува вашиот држач за чаша чист и без гребење. Совршено е за стилски девојки или како изненадувачки подарок за семејство, сопружник и женски пријатели. 【Дизајн на моден Bling Rhinestone】 Овој држач за автоматски чаши беше дизајниран за дами и девојчиња, површината на прицврстувачот со луксузен кристален ринестон, кој го прави вашиот автомобил повеќе претепан и сјаен, да ја подобри модерната атмосфера. 【Универзална чаша Coaster】 Нашите купови за автомобили Големина : Дијаметар 2,75 инчи, Вајтс 1,6 унци, погодни за повеќето сопственици на автомобили на пазарот, ви овозможуваат да го инсталирате во различни автомобили како што сакате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата