• Со попуст
  • Неодамнешно
Standебуту надземната камера за монтирање на бирото со 360 ° прилагодлива рака за држење, штанд со телефонска рака со држач за монтирање на топчеста и монтирање на теле

Standебуту надземната камера за монтирање на бирото со 360 ° прилагодлива рака за држење, штанд со телефонска рака со држач за монтирање

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

C-Clamp е зголемен, што овозможува поширока контактна површина со работната површина и ја подобрува целокупната стабилност Двете страни на C-Clamp се опремени со гумени влошки што не се лизгаат за да се обезбеди цврсто држење и нема оштетување на табелата. Прицврстувачот може да се фиксира цврсто на која било цевка / вкрстена табела / рака / светлосен штанд, итн. Со ширина од 50 мм. Овој стегач на фотоапаратот може да се инсталира на места каде што не може да се постави статив, а може да се користи и за видео снимање при движење, што го прави идеален за спречување на тресење на фотоапаратот. Идеално е за снимање, снимање и снимање на видео во студиото, дома или на отворено. Максималното оптоварување е околу 0,5 килограми, а можете да го инсталирате со лесна светлина на прстенот, пополнете светлина, веб -камера како ваша потреба. Овој држач за телефон е дизајниран со гумена подлога против лизгање, ефикасно заштитувајќи го паметниот телефон. Со завртка од 1/4 ", комбинирајте со овој производ лесно.W дупка во страната на C-Clamp како што сакате. Држејќи го адаптерот за рака. Држач на телефон. 【Што добивате】 (1 x) c-lamp / (1 x) десктоп штанд / (1 x) држење рака / (1 x) Држач на адаптер за држење / (1 x) држач за телефон / (1 x) 360 ° топка. 【Надградени параметри на штандот за монтирање на бирото】 Максималното отворање на C-Clamp е околу 1,77 инчи/4,5 см, можете да го кликнете на табели кои дебелина е помала од отворот. Максималната должина на раката за држење е 13inch/33см. Висината на работната површина може да се прилагоди од 12,79 инчи/32,5 см до 21,65 инчи/55 см. Максималното оптоварување е околу 0,5 кг. 【Прилагодливо】 ebебуту ја надгради надземната камера за монтирање на масата со 360 ° топка и адаптер за држење на рака отколку што можете да прилагодите соодветен агол со него. Го прилагоди копчето за адаптер при поврзување на раката за држење за да прилагоди совршен агол. Го прилагоди адаптерот на поврзувањето на работната површина за да добиете соодветна висина. 【Повеќе комбинации】 Повеќе избираат за вас. Со работната површина, можете да ставите лесна камера на неа; Со рака за држење, на неа можете да инсталирате топка од 360 ° за да го добиете најдобриот агол и да се поврзете со лесна светлина на прстенот, пополнете светлина, веб -камера како ваша потреба. Дното на држењето на раката има дупка од 1/4 'за да го поврзе десктопскиот штанд и да се добие повеќе високо. 【Широко апликација】 】ебуту надградена камера за монтирање е изработено од висококвалитетен челик и апс. Погоден за веб-конференција во живо, шминка, стриминг, онлајн класа, цртање, калиграфија, печење, готвење, занаетчиство, видеа, итн. 【Што добивате】 (1 x) C-Clamp / (1 x) Стенд на работната површина / (1 x) држење на рака / (1 x) Адаптер за држење на рака / (1 x) држач за телефон / (1 x) 360 ° топка. 【Надградени параметри на штандот за монтирање на бирото】 Максималното отворање на C-Clamp е околу 1,77 инчи/4,5 см, можете да го кликнете на табели кои дебелина е помала од отворот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата