• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов Лон0167 6 Парчиња Опремен Врв Обложен Со Дијамант сигурна ефикасност Мермерна Плочка 14мм Дупчење На Пила Долга 50мм

Нов Лон0167 6 Парчиња Опремен Врв Обложен Со Дијамант сигурна ефикасност Мермерна Плочка 14мм Дупчење На Пила Долга 50мм

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ (издржлив во употреба) : Мермерна Пила За Дупчење;Дијаметар На Дупчење (најнова технологија) : 14мм висококвалитетен производ / 0,55" Дупка за дупчење Беспрекорна Големина : 17мм х 7мм неизвонредно / 0,67 "х неповторлив 0,28" (Л*Диа); Вкупна Должина (Секоја) : 50мм / 1,97". Материјал : Внимателно избрани Метални, Дијамантски Честички;Боја : ум-дува Сребрен тон. Вкупна тежина севкупна : 79гр. пакет содржина совршен во изработка : 6 х уредни Мермер Дупка видов. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Одлични резултати во мермер, умерена цена чеша, и плочка, итн.Специјален дизајн на изработка со ситни дијамантски честички препорачан обложен врв, работ на пилата за дупки ќе биде бесплатно сечење, ефикасноста на сечењето ќе се подобри во голема мера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата