• Со попуст
  • Неодамнешно
Персонализирајте Полиестер Што Може Да Се Пере Унисекс Детски Детски Маски Безбедносни Маски Печатени Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови Стрипови Спортс?

Персонализирајте Полиестер Што Може Да Се Пере Унисекс Детски Детски Маски Безбедносни Маски Печатени Празници Животни Цртан

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер ●Симпатичен дизајн● : забавниот дизајн за деца ја освои љубовта на многу деца. Вашите деца дефинитивно ќе го сакаат тоа. Совршено одговара на секоја облека или стил. Уникатниот дизајн на цртани филмови ги прави вашите деца посигурни во нивниот секојдневен живот. €Погоден за повеќето луѓе q : Погоден За деца од 5 до 12 години, Покријте ја областа помеѓу мостот на носот, до брадата. Едно парче еластичен материјал може да се прилагоди за совршено да се вклопи, држејќи ги носот и устата на детето покриени, а ушите и лицето на детето нема да бидат болни. €Надградба на материјалот за дишење q : Овие модерни заштитни капаци за лице од цртан филм се изработени од висококвалитетен еколошки материјал полиестер, мек на допир, се перат и нема да му наштетат на кожата на вашето дете или да ја оштетат кожата на бебето. Оваа маска може повторно да се користи и измие директно откако ќе се извалка. € Инструкции за перење ● маската за лице може да се измие кога ќе се извалкаат. Поголемиот дел од прашината, поленот, нечистотијата може да се испуштат по миењето со ладна вода и маската за лице може постојано да се користи. ●Купете со доверба} нашиот сервисен тим обезбедува услуги деноноќно, обезбедувајќи ви беспрекорно искуство од прва класа во секое време.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата