• Со попуст
  • Неодамнешно
Животинска Панда Акварел Торбичка За Чување Врвки За Складирање Вреќи Отпорни На Прашина Издржлива Торба За Домашно Патување

Животинска Панда Акварел Торбичка За Чување Врвки За Складирање Вреќи Отпорни На Прашина Издржлива Торба За Домашно Патување

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Платно Произведено во САД Или Увезено. Еко-пријателски и заштеда на Енергија : торбата за складирање на врвки е изработена од цврсто памучно платно, кое може да се користи постојано. Лесен За Носење : торбата за складирање со врвка за повеќекратна употреба има висок капацитет, стилска и убава и може ефикасно да спречи паѓање на предметите. Мала И Пренослива : печатена торба за складирање на врвки со симпатична шема е добар помошник за складирање на вашето патување, складирање без полесно патување. Интимен Дизајн : преносливата торба за складирање има дизајн на врвка, кој лесно може да земе предмети, и многу е погодно да се повлече и отвори. Применливи Сценарија : Издржливите Вреќи со Врвки за Дишење Се разноврсни за кеси за производство за повеќекратна употреба, житарици, ореви, суви закуски, материјали за ручек, складирање играчки, козметички кеси, чанти за чевли, вреќи за лопатки, патувања, повеќенаменски чанти итн. Произведено во САД Или Увезено. Еко-пријателски и заштеда на Енергија : торбата за складирање на врвки е изработена од цврсто памучно платно, кое може да се користи постојано. Лесен За Носење : торбата за складирање со врвка за повеќекратна употреба има висок капацитет, стилска и убава и може ефикасно да спречи паѓање на предметите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата