• Со попуст
  • Неодамнешно
Производи за миленичиња Мираж 12-инчи Softy Kitty, вкусна мачка за печатење на кучиња, средна, кафеава боја

Производи за миленичиња Мираж 12-инчи Softy Kitty, вкусна мачка за печатење на кучиња, средна, кафеава боја

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата