• Со попуст
  • Неодамнешно
Тато Подарок Идеи Смешни Чај Лажица Тато Врежан Нерѓосувачки Челик Присутни, Новина Љубители На Чај Лажичка Подароци За Мажи Роденден Божиќ На Таткото, 7.5

Тато Подарок Идеи Смешни Чај Лажица Тато Врежан Нерѓосувачки Челик Присутни, Новина Љубители На Чај Лажичка Подароци За Мажи

 
DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одличен Подарок - оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја кажете вашата љубов на вашата сакана. Големина - приближно 7,5 инчи долга. Должината на рачката на лажицата е околу 5,1 инчи. Висок Квалитет-Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304. По секоја употреба, ве молиме измијте го што е можно поскоро и избришете го чисто. Правилната употреба може да направи оваа љубов да трае подолго. Интересни Теми-ние обезбедуваме лажици со различни теми. Верувам дека секогаш ќе има оној што ви одговара и вашата сакана. Како подарок, нашата лажица е погодна за многу сцени, како што се роденден, дипломирање, свадба, денот на таткото, денот на мајката, денот на благодарноста, божиќ и така натаму. Бесплатно Пакување Подароци-Секоја лажица доаѓа со прекрасна долга кутија за подароци. Не треба повторно да се пакувате, што може да ви заштеди време и пари на пакувањето. Ве молиме имајте предвид дека бојата на кутијата е случајна. Бесплатно Пакување Подароци-Секоја лажица доаѓа со прекрасна долга кутија за подароци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата