• Со попуст
  • Неодамнешно
Безжичен Стап Исправен, 150w Мотор без Четки, 12000pa Вшмукување, 2200 Mah Литиумска Батерија, Лесен 2 во 1 Рачен Вакуум СО LED R Четка за чистење вакум За Коса За Домашни Милениц

Безжичен Стап Исправен, 150w Мотор без Четки, 12000pa Вшмукување, 2200 Mah Литиумска Батерија, Лесен 2 во 1 Рачен Вакуум СО LED

 
DEN 1408.00

Количината на стоката
Това е достапна

*Правосмукалка за Безжични Стапчиња - - - - - Уживајте во слободата и практичноста на безжичното чистење,чистите лизгалки од тепих до под без запирање Може да се користи и како рачен вакуум во вашиот автомобил, на вашите скали или на речиси секоја друга површина во домот. * ВШМУКУВАЊЕ-Вистински 12000pa ултра-тивко и силно вшмукување r, оваа безжична правосмукалка лесно се собира и отстранува прашина, честички, отпадоци од мачки и влакна од домашни миленици, таван од тепих. *Технологијата без вреќи овозможува полесно чистење и побрзо отстранување на отпадот. Ја отстранува потребата постојано да купувате нови вакуумски кеси, помагајќи да заштедите пари. Користејќи еден циклон за да ја одделите прашината од воздухот вшмукан во вакуумот, ова помага да се одржи моторот и, и ја намалува фреквенцијата што ви е потребна за чистење на внатрешните филтри. *Директен диск почиста вози влакната подлабоко во тепих за да се отстрани дури и повеќе четка бар r од. *Мултифункционално-убаво ги чисти вашите подови благодарение на ротирачката лента за четки, но може да се користи и како рачен вакуум во вашиот автомобил или околу вашиот дом. *Правосмукалка за Безжични Стапчиња - - - - - Уживајте во слободата и практичноста на безжичното чистење,чистите лизгалки од тепих до под без запирање. Може да се користи и како рачен вакуум во вашиот автомобил, на вашите скали или на речиси секоја друга површина во домот. * ВШМУКУВАЊЕ-Вистински 12000pa ултра-тивко и силно вшмукување r, оваа безжична правосмукалка лесно се собира и отстранува прашина, честички, отпадоци од мачки и влакна од домашни миленици, таван од тепих. *Технологијата без вреќи овозможува полесно чистење и побрзо отстранување на отпадот. Ја отстранува потребата постојано да купувате нови вакуумски кеси, помагајќи да заштедите пари. Користејќи еден циклон за да ја одделите прашината од воздухот вшмукан во вакуумот, ова помага да се одржи моторот и, и ја намалува фреквенцијата што ви е потребна за чистење на внатрешните филтри. *Директен диск почиста вози влакната подлабоко во тепих за да се отстрани дури и повеќе четка бар r од. *Мултифункционално-убаво ги чисти вашите подови благодарение на ротирачката лента за четки, но може да се користи и како рачен вакуум во вашиот автомобил или околу вашиот дом. "Добредојдовте во нашиот шопинг шопинг сите производи во оваа продавница се проверени и тестирани, и можете да купите со доверба. Ако имате какви било прашања или други проблеми, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти на време, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга "" добредојдовте на нашиот шопинг шопинг! Произведено Во кина обезбедување на квалитет!Сите наши производи се темелно тестирани, проверени и спакувани пред породувањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата