• Со попуст
  • Неодамнешно
Никогаш не правете ништо што не би сакале да му објасните на медицинска сестра - 8-3/4 x 2-3/4 - налепница за намалување на винил Die Decal/браник за прозорци, автомобили, ками?

Никогаш не правете ништо што не би сакале да му објасните на медицинска сестра - 8-3/4 x 2-3/4 - налепница за намалување на винил Die Decal/браник

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник. Користениот материјал е направен да трае 6 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се примени на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил сличен на тоа како нанесувате привремена тетоважа. Не грижи се, даваме упатства за апликација. Трансфер -лентата што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена. Ова е винил, умирачки исечен одлука . начин подобро од налепница за браник. Користениот материјал е направен да трае 6 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се примени на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил сличен на тоа како нанесувате привремена тетоважа. Не грижи се, даваме упатства за апликација. Трансфер -лентата што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена. Ова е декларална винил умира. Обичај направено токму тука во Соединетите држави. Оваа декларација е направена да трае на надворешноста на вашето возило (или каде и да изберете да го поставите), околу 6 години.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата