• Со попуст
  • Неодамнешно
Ѕвездена Ноќ Во Текот На Рона Левата Рака Рерна Ракавица И Тенџере Носителите Комбинација, Ван Гог Скара Силиконски Ракавици На Не-Лизгање, Готвење Топла Влошки Ду?

Ѕвездена Ноќ Во Текот На Рона Левата Рака Рерна Ракавица И Тенџере Носителите Комбинација, Ван Гог Скара Силиконски Ракавици На Не-Лизгање,

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 лева силиконска ракавица за рерна ( 11 х 7 инчи / 28 х 18 см ), доволно за покривање на зглобот; 1 држач за садови (8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см), погоден за сад или сад со редовна големина УБАВ ИЗГЛЕД : Класични И смешни дезени, шарени печатени, во комбинација со нашите комплети кујнски ракавици и држачи за тенџере. Не само корисна, туку и прекрасни кујнски додатоци, додавајќи боја во вашата соба, дозволувајќи му на вашето семејство да готви посреќно. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : положбата на дланката на кујнската печка додаде слој од силикон, поотпорен на топлина. Кујнската рерна и жешката подлога имаат јаже, така што можете да ги закачите на ѕидот и да ги земете погодно. ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : комплетите за ракавици и држачи за рерна можат да ги користат за семејната кујна, хотел, трпезарија, печење, скара, микробранова печка и така натаму употреба за готвење. Држачот за тенџере, исто така, може да биде топла подлога за носење врело тенџере или подигнување на капакот на тенџерето. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Изработени од полиестер и силикон, тие се еднократно и лесно се чистат, затоа ве молиме рачно измијте ги. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 лева силиконска ракавица за рерна ( 11 х 7 инчи / 28 х 18 см ), доволно за покривање на зглобот; 1 држач за садови (8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см), погоден за сад или сад со редовна големина. УБАВ ИЗГЛЕД : Класични И смешни дезени, шарени печатени, во комбинација со нашите комплети кујнски ракавици и држачи за тенџере. Не само корисна, туку и прекрасни кујнски додатоци, додавајќи боја во вашата соба, дозволувајќи му на вашето семејство да готви посреќно. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : положбата на дланката на кујнската печка додаде слој од силикон, поотпорен на топлина. Кујнската рерна и жешката подлога имаат јаже, така што можете да ги закачите на ѕидот и да ги земете погодно. ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : комплетите за ракавици и држачи за рерна можат да ги користат за семејната кујна, хотел, трпезарија, печење, скара, микробранова печка и така натаму употреба за готвење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата