• Со попуст
  • Неодамнешно
Меур Слајдови За Жени И Мажи, Масажа Смешни Личи Голф Топка Слајдови Со Декорација Шарм, Не-лизга Супер Мека Спа Меур Папучи За Внатрешни и Надворешни, Мека Перница ?

Меур Слајдови За Жени И Мажи, Масажа Смешни Личи Голф Топка Слајдови Со Декорација Шарм, Не-лизга Супер Мека Спа Меур Папучи За Внатрешни и

 
DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пена единствена ①Меко И Удобно● : Овие слајдови со меурчиња со крзно се направени од материјал ЕВА, кој е лесен и удобен на горната нога и има висок еластичен ефект на апсорпција на удари. Удобна поддршка за стапалата за ублажување на заморот на мускулите кога одите долго време. Со три секојдневни бои за избор, можете совршено да одговарате на сите видови облека. ●Нелизгачки И Лесен Q : ѓонот на овој лизгачки лизгач од пена е нелизгачка влечка и го намалува триењето, ја зголемува влечната сила со земјата и ве спречува да се лизнете при одење по влажни површини. Без разлика дали сте боси или носите чорапи, носењето е како одење по облак. ●Волнена Постава● : Топчести лизгалки папучи со меурчиња се дизајнирани со удобна облога од руно од волна и ултра меки кадифени влошки за одлична удобност при носење. Со добри својства на топлина, се обвиткува околу нозете и прави да се чувствувате топло дури и во студено време. ●Diy Додатоци : внимателно избравме неколку додатоци, изгледаат многу слатко и интересно, лесно се инсталираат, само притиснете го во дупката, можете слободно да дизајнирате свои уникатни влечки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата