• Со попуст
  • Неодамнешно
Халигирајте го црниот наклон тавански адаптер за приврзок светло лустер тавански ламба 1 парчиња, засводени тела за светло на таванот

Халигирајте го црниот наклон тавански адаптер за приврзок светло лустер тавански ламба 1 парчиња, засводени тела за светло на таванот

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој наклон адаптер за таванот ви овозможува да ја закачите вашата светлина за приврзоци - таванот светло или лустер на засводен или аголен тавани 3 бои на располагање : месинг, црно и светло сребро/никел. Погодно е за најголем дел од приврзоците за приврзоци и лустери. Адаптерот може да се прилагоди на навои M10 или M12 со инсталирање или отстранување на цевката со навој M12. M10 Големина : 0,38in/9,7 mm .M12 Големина : 0,45in/11,5 mm. Внатрешниот дијаметар на адаптерот е 0,17in/4,5 mm и жиците можат да поминат низ него. Проверете ја големината на конецот пред да ја купите за да бидете сигурни дека одговара на вашиот производ. Големина на Производ : DIA 0,6* H 2.4inch, 180 ° Rotatable. Изработено со висок квалитет на метал, капацитет за носење на оптоварување до 15 килограми. Ова не е светлосна тела, туку додаток за светло на приврзоци, тавански светло или лустери светлосни тела. Боја : Црната халига црна наклон тавански адаптер за лустери за приврзоци за приврзоци 1 компјутери, погодни за засводени или аголни тавани Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате со кликнување на „Продадено од„ Халига ““ и потоа кликнете на „Постави прашање“ И ни кажува, ние ќе го решиме целиот проблем за вас што е можно поскоро.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата