• Со попуст
  • Неодамнешно
Бкдфд Професионални 360° Ротирачки Нерѓосувачки Челик Ножици Машина Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Тример Машинка За Дебел Ноктите Врвот

Бкдфд Професионални 360° Ротирачки Нерѓосувачки Челик Ножици Машина Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Тример Машинка

 
DEN 692.48

Количината на стоката
Това е достапна

Име : 360° ротирачки нокти за нокти Материјал : нерѓосувачки челик. Тежина : како што е прикажано. Големина : О : 9,8 см * 1,5 См Б : 7,8 см * 1,1 см. Карактеристики : лесни за сечење совети за нокти, сеопфатно кастрење, 360°светло и флексибилно. Име : 360° ротирачки нокти за нокти. Материјал : нерѓосувачки челик. Тежина : како што е прикажано. Големина : О : 9,8 см * 1,5 См Б : 7,8 см * 1,1 см. Карактеристики : лесни за сечење совети за нокти, сеопфатно кастрење, 360°светло и флексибилно. Спецификација : Име : 360° ротирачки ножици за нокти материјал : нерѓосувачки челик тежина : Како што е прикажано : О : 9,8 см * 1,5 См Б : 7,8 см * 1,1 см карактеристики : лесни за сечење совети за нокти, сеопфатно средување, 360°светло и флексибилно пакување вклучува : 1*ножици за нокти белешки : поради ефектот на осветлување и аголот на снимање, производот има разлики во боја, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, вистинската големина на производот има толеранција.Ултра Широки Ножици За Отворање На Вилицата Поставете Машини За Сечење Нокти За Дебели Нокти За Вроден Маникир,Педикир,Мажи И Жени Големи.


Клучни карактеристики

Name:
360° rotatable nail clippers
Material:
Stainless steel
Weight:
as shown
Size:
A
Features:
easy to trim nail tips, all-round trimming, 360°light and flexible
Package includes:
1*nail clippers
notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, the product has color differences, please understand.:
Due to manual measurement, the actual size of the product has a tolerance.:
Ultra Wide Jaw Opening Nail Clippers Set Toenail Clippers for Thick Nails Cutter For Ingrown Manicure,Pedicure,Men & Women Big :

Слични производи во категоријата