• Со попуст
  • Неодамнешно
Jydqm 2pcs ефтино бело бело висино шипка клип wallид налепница завеса виси куки за фиксирање на шипка за туширање завеса фиксен клип за висина за решетката

Jydqm 2pcs ефтино бело бело висино шипка клип wallид налепница завеса виси куки за фиксирање на шипка за туширање завеса фиксен клип за висина

 
DEN 1706.40

Количината на стоката
Това е достапна

1 Направено од цврст ABS материјал. Може да се користи како шина за заграда за да ги обеси завесите. Погодно за површини како што се мебел, апарати за домаќинства, стакло и плочки. Полето за држачи за само лепило за куки може лесно да се отстрани кога не е во употреба. Поле за држачи за само лепило на куки може да се инсталира на мазни површини на мебел, апарати за домаќинства, стакло, огледала, плочки. Лесна инсталација и отстранување. Поле за држачи за само лепило за куки може да се залепи директно или да го заковате директно. Дојдете со 2 клипови во пакет. Направено од цврст ABS материјал. Може да се користи како шина за заграда за да ги обеси завесите. Погодно за површини како што се мебел, апарати за домаќинства, стакло и плочки. Полето за држачи за само лепило за куки може лесно да се отстрани кога не е во употреба. Поле за држачи за само лепило на куки може да се инсталира на мазни површини на мебел, апарати за домаќинства, стакло, огледала, плочки. Лесна инсталација и отстранување. Поле за држачи за само лепило за куки може да се залепи директно или да го заковате директно. Дојдете со 2 клипови во пакет. Материјал : ABS2. Големина : 4,5 см x4. Компатибилност : прачка во рок од 2 см (дијаметар) 5. Капацитет на оптоварување : 2 kgfeatures : 1. Изработен од цврст ABS материјал. Може да се користи како шина за заграда за да ги обеси завесите. Погоден за површини како што се мебел, апарати за домаќинства, стакло и плочки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата