• Со попуст
  • Неодамнешно
Аниме Самовила Fullbuster Natsu Опашка Луси Ерза Скарлет Греј PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил V13441

Аниме Самовила Fullbuster Natsu Опашка Луси Ерза Скарлет Греј PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Како Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста. за вашите пријатели, деца и најблиски. Заштитете ја вашата конзола и контролер од прашина и гребнатини. Лесен за употреба и лепење. Лесно се отстранува целосно. ЗАБЕЛЕШКА : Изберете ја точната верзија според вашите потреби, за да избегнете ситуација на враќање на стоката, губење време и напор на двете страни. Производите се испраќаат Од Кина, ќе бидат потребни околу 15 - 30 дена за испорака. Изберете ја точната верзија што ја сакате. Не заборавајте да ја напуштите fédbé utk 5* ако тоа ве прави среќни. Опис на производот : PS4 PS5 Налепница За Кожа имаме целосни верзии како Што се : PS4 Нормално, PS4 Слим, PS4 Pro, PS5 Диск, PS5 дигитален Моден стил бои налепница за кожа PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Лесен за употреба И стап. Лесно се отстранува целосно. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролер од прашина и гребнатини. Украсете и разубавете ја вашата конзола И контролер Одличен избор за подароци за пријатели Компатибилност ЗА PS4 PS5 Play Station 4 Playstation 5 Пакет Вклучени : 1 x СЕТ PS4 ИЛИ PS5 конзола кожата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата