• Со попуст
  • Неодамнешно
Чадорите на држачи за чадор за срамежливост стојат во затворен чадор за канцеларија, дом, бесплатен штанд за трска

Чадорите на држачи за чадор за срамежливост стојат во затворен чадор за канцеларија, дом, бесплатен штанд за трска

 
DEN 238.40

Количината на стоката
Това е достапна

Дебела галванизиран лист + технологија за прскање на висока температура, заштита од двојна 'рѓа, задебелување притисок, водоотпорен' рѓа, не е лесен за деформирање, издржлив Дизајн на барел, удобно складирање, може да смести 4-8 чадори, исто така може да се користи како полици за складирање, ставете долги/кратки чадори, wallидни шипки, трска/трска и столбови, итн. Чувајте го чадорот капе без протекување, чувајте го применливиот простор Чиста и свежа, држете го подот сув за да го соберете протокот на вода, тоа е добар начин да го решите проблемот со влажниот чадор во дождливи денови. Дното на мазното буре, анти-лизгачот не го повредува подот, го зголемува триењето со подот, игра ефект што не се лизга, а исто така го штити подот од изгребан. Едноставен и модерен стил на дизајн, црна и бела боја, погодна за каков било стил на декорација, без разлика дали е погоден за хотелско лоби, продавница, канцеларија или мебел. Дебела галванизиран лист + технологија за прскање на висока температура, заштита од двојна 'рѓа, задебелување притисок, водоотпорен' рѓа, не е лесен за деформирање, издржлив. Дизајн на барел, удобно складирање, може да смести 4-8 чадори, исто така може да се користи како полици за складирање, ставете долги/кратки чадори, wallидни шипки, трска/трска и столбови, итн. Чувајте го чадорот капе без протекување, чувајте го применливиот простор Чиста и свежа, држете го подот сув за да го соберете протокот на вода, тоа е добар начин да го решите проблемот со влажниот чадор во дождливи денови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата