• Со попуст
  • Неодамнешно
Пластична Табла со Исечоци од Алпака Кактус 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла За Наставници Студенти Медицински

Пластична Табла со Исечоци од Алпака Кактус 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка

 
DEN 627.20

Количината на стоката
Това е достапна

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (ПВЦ), која не е лесно да се свитка или пукне Овој материјал може да спречи абење и да обезбеди удобно држење. Ви обезбедува тврда, пренослива површина за пишување. ●Стандардна Големина●големината на стилската таблата со исечоци е 12,5 Х 9 инчи. Може да собере 80-100 листови стандардна хартија со големина А4 и лесно се држи и отстранува. Шик сребрениот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и елегантен допир. Добијте инспирација за вас кога ја користите таблата со исечоци. ①Висечки Прстен Има мала кука што се повлекува на горниот дел од таблата со исечоци. Можете да ја закачите таблата со исечоци на ѕидот за јасно прикажување на секојдневните задачи пред вас. И висечката јамка на таблата со исечоци лесно се остава кога не ви треба. ●Широко Користена Оваа таблата со исечоци во канцеларијата е многу погодна за чување на вашите работни налози, нацрти, фактури итн. Без разлика дали е во училиште, канцеларија или дома, таблата со исечоци обезбедува корисно место за чување маси и документи за лесен пристап. ①Идеален Подарок Оваа симпатична таблата со исечоци е погодна за адвокати, медицински сестри, студенти, наставници, канцеларии и семејства. Можете да го користите како роденден, Велигден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, божиќен подарок за вашите деца, родители и пријатели. Спецификации На производот Материјал : Пвц Материјал Големина : 12.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата