• Со попуст
  • Неодамнешно
Lunsom Gear Stick Shift Clonb Crown Cover Zipper Shifter Lever Covers Заштитник на кожа автомобили Внатрешни додатоци за возило

Lunsom Gear Stick Shift Clonb Crown Cover Zipper Shifter Lever Covers Заштитник на кожа автомобили Внатрешни додатоци за возило

 
DEN 1331.20

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на патент : капакот на копчето Lunsom Shift со дизајн на патент е лесен за инсталирање и претставува кул стил Кожен материјал : Добар додаток за вашето возило, заштитник на копчињата за менувачи на стапчиња, е изработен од кожен материјал што не се лизга. Може да ви даде удобен допир. Лесна инсталација : капакот е лесен за инсталирање без никакви тешки чекори, само ви носи неколку минути за инсталирање. Големина : Големината на долниот дијаметар на капакот на заштитникот на менувачот е околу 0,80 "~ 0,86", одговара на копчето за промена на ширина од 0,85 ", ве молиме проверете дали големината на капакот одговара ви даваат убава услуга. Ве молиме, потврдете дали големината е погодна за копчето за промена на менувачот пред да го купите. Име : Копче за копче за смена. Материјал : кожа. Големина : 126mm x 62mm/4,96 "x 2,44" (L*w ), дијаметарот на дното е 0,86 ". Големината на долниот дијаметар на капакот на заштитниот капач на стапот е околу 0,80 "~ 0,86", одговара на копчето за промена на ширина од 0,85 ". Ве молиме, проверете дали големината на капакот одговара ја одразуваат вистинската боја на предметот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата