• Со попуст
  • Неодамнешно
НОЛИТОЈ 40 Еез Доктор Шапка Бонбони Кутија Подарок Бонбони Кутии Бронзирање Облека Хартија

НОЛИТОЈ 40 Еез Доктор Шапка Бонбони Кутија Подарок Бонбони Кутии Бронзирање Облека Хартија

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

хартија Кутии За Бонбони за подароци : овие кутии за подароци во форма на капа за дипломирање се дизајнирани со класични елементи на сцени за дипломирање, отпечатени со зборови. Град Бонбони Кутии : овие слатки кутии се совршени за дипломирање приеми, ќе се направи вашата партија повеќе посебни и незаборавни. Дипломирање Третираат Кутии : тие можат да ја зголемат атмосферата на дипломирањето и да го направат вашиот дом полн со празнична атмосфера. Класа На 2023 Корист Кутии : Премиум и задебелена хартија, со добра декорација и практичност, додава во атмосферата. Дипломирањето Партија Фаворизира Кутија : Доволно количество може многу добро да ги задоволи вашите дипломирањето партија користење на потребите, добро користење на искуство. Пакетот Вклучува 40 х хартиени бонбони Карактеристики-Материјал : хартија мултифункционален контејнер за бонбони-Големина : Околу 12, 00Х11, 50Х6, 00см/4, 72Х4, 52Х2 кутија за бонбони за невестински туш. - Боја : Темно Сина прослава чоколадна кутија-Доволно количество може многу добро да ја задоволи вашата дипломска забава користејќи потреби,добро користејќи кутии за бонбони за искуство. - Овие пригодни кутии за пакување ќе направат вашите бонбони да изгледаат поделикатно и вкусно Кутија За Цуцла За Забава За Дипломирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата