• Со попуст
  • Неодамнешно
DOITOOL Лепак Поставува Температура Кастинг Аб Керамички Заварување Повторно Метал Водовод Високо Како Филер Течност Дома Прикажани за Керамички Поправка 2

DOITOOL Лепак Поставува Температура Кастинг Аб Керамички Заварување Повторно Метал Водовод Високо Како Филер Течност Дома Прикажани за Керамички

 
DEN 340.64

Количината на стоката
Това е достапна

АВТОМОБИЛ АБ ПОПРАВКА лепак Направи врвен материјал, безбеден и практичен, високо - цврсто поврзување, висока и ниска температура отпор АБ ПОПРАВКА лепак Изработени Од врвен материјал, безбедно и практично, поврзување со висока јачина, отпорност на висока и ниска температура. КЕРАМИЧКИ АБ ПОПРАВКА ЛЕПАК овој ЛЕПАК ЗА поправка АБ е многу лесен и едноставен за ракување, што ви дава огромна погодност. АБ ПОПРАВКА ЛЕПАК ЗА СТАКЛО ЛЕПИЛОТО ЗА поправка НА АБ може да биде за поправка на метален, керамички, пластичен и стаклен материјал, корисен и мултифункционален. МЕТАЛНО ЗАВАРУВАЊЕ ЕПОКСИДЕН ЛЕПАК едноставен во дизајнот, но практичен за употреба, може да биде за дома, поправка на автомобили и употреба на водовод. Пакет Листа 2 х А Поправка Лепак 1 х Б Поправка Лепак Карактеристики-Боја : Избрани БОЈА АБ Поправка Лепак. - Големина : 13,00Х4, 00Х3, 50см/ 5, 11х1, 57Х1, 38инч АБ Поправка Лепак. - Материјал : Епоксидна смола АБ Поправка Лепак За Метал.Информации за стоки Поправка лепак поправка метал, порцелан и керамика. АБ Поправка Лепак треба пренослив И практични АБ поправка лепак? Ако е така, брзо погледнете ја оваа ставка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата