• Со попуст
  • Неодамнешно
GENIGW 9pcs/Сет 5mm-13mm Хексадецимални Приклучоци Ракав Млазници Навртка Возачот Постави Шрафцигер Постави Битови Поставува Алатки

GENIGW 9pcs/Сет 5mm-13mm Хексадецимални Приклучоци Ракав Млазници Навртка Возачот Постави Шрафцигер Постави Битови Поставува Алатки

 
DEN 4253.60

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : ЦРВ 9 парчиња/сет 5мм-13мм Хексадецимален Сокет Ракав Млазници Навртка Возачот Во собата. Големина на производот : 5 6 7 8 9 10 11 12 13мм/0. Дијаметар на стеблото : преку станови 6,35 мм/0,25 инчен шестоаголник. Употреба : Шрафцигери орев возачот приклучок битови. Опис : Спецификација : Материјал : CRV9pcs/сет 5mm-13mm Хексадецимален Сокет Ракав Млазници Навртка Возачот Во собата.Големина на производот : 5 6 7 8 9 10 11 12 13мм/0.Дијаметар на стеблото : преку станови 6,35 мм/0,25 инчен шестоаголник.Употреба : Шрафцигери орев возачот приклучок битови.Содржина на пакетот : 9 парчиња X орев возачот set Note : ве Молиме дозволете мало се разликува поради рачно мерење.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.


Клучни карактеристики

Material:
CRV
9pcs/set 5mm-13mm Hex Socket Sleeve Nozzles Nut Driver Set.:
Product size:
5 6 7 8 9 10 11 12 13mm/0.19 0.23 0.27 0.31 0.35 0.39 0.43 0.47 0.51 inch.
Shank diameter:
across flats 6.35mm/0.25inch hex shank.
Usage:
Screwdrivers nut driver socket bits.
Package Contents:
9pcs X nut driver set:
Note:
Please allow slight differs due to manual measurement.:
Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :

Слични производи во категоријата