• Со попуст
  • Неодамнешно
Навојна мандела, челик, 9/16-12

Навојна мандела, челик, 9/16-12

 
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува : -, тип : тип на навојна мандела АМ, за употреба со : за употреба со бесплатно извршување и инсерти за заклучување на завртки Вклучува : -, тип : тип на навојна мандела АМ, за употреба со : за употреба со бесплатно извршување и инсерти за заклучување на завртки. Навојна алатка Mandrel, навојна мандата, челик, тип на конец UNC, користете со внатрешна големина на конецот 9/16-12, за употреба со употреба со бесплатно извршување и заклучување на завртки, општа намена.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата