• Со попуст
  • Неодамнешно
HQRP AC адаптер полнач компатибилен со Curtis Proscan PLT 7033D / PLT7033D, PLT 8031 ​​/ PLT8031 Таблет компјутер, Адаптер за напојување + Адаптер за приклучок за евра

HQRP AC адаптер полнач компатибилен со Curtis Proscan PLT 7033D / PLT7033D, PLT 8031 ​​/ PLT8031 Таблет компјутер, Адаптер за напојување + Адаптер

 
DEN 142.56

Количината на стоката
Това е достапна

Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V-240 V AC (приклучок на САД+Евра адаптер); Излез : DC 5 V, 2 A ; Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање 1 година гаранција!. Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V-240 V AC (приклучок на САД+Евра адаптер); Излез : DC 5 V, 2 A ;. Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање 1 година гаранција!. Компатибилен со Curtis Proscan PLT 7033 D / PLT7033 D, PLT 8031 ​​/ PLT8031 таблет компјутер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата