• Со попуст
  • Неодамнешно
270 џебови мини фото албум Kpop Idol Mini Choto Collection Books за картички за игри Аниме цртан филм картичка

270 џебови мини фото албум Kpop Idol Mini Choto Collection Books за картички за игри Аниме цртан филм картичка

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Широка апликација - Овој албум може да се користи за собирање фотографии или картички помалку од 2,75*3,66 инчи, како што се мала картичка, картичка за игри, картичка за цртани филмови, мини фотографија, мини разгледница Голем капацитет - албумот има 9 џебови на страница, од кои секоја може да има 3 -инчни фотографии. Моделот од 20 страници може да има 180 фотографии, а моделот од 30 страници може да има 270 фотографии. HD транспарентен внатрешен џеб - Двете страни на картичката можат да се видат јасно кога се ставаат внатре, и секој внатрешен џеб може да има две фотографии. Лесен за пристап - Албумот е дизајниран како лабав лист, можете слободно да го прилагодите редоследот на внатрешните страници. Повеќе употреби - може да се направи насловната страница на албумот со свои DIY слики или налепници, а внатрешниот џеб може да се користи со филмот за картички за двојно да ја заштити фото -картичката од оштетување. Широка апликација - Овој албум може да се користи за собирање фотографии или картички помалку од 2,75*3,66 инчи, како што се мала картичка, картичка за игри, картичка за цртани филмови, мини фотографија, мини разгледница. Голем капацитет - албумот има 9 џебови на страница, од кои секоја може да има 3 -инчни фотографии. Моделот од 20 страници може да има 180 фотографии, а моделот од 30 страници може да има 270 фотографии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата