• Со попуст
  • Неодамнешно
Астрострит Блок Брава Тип Мали Гулаб Опашка Виксен Гп Стандард Компатибилен [Домашни Редовни Стоки]

Астрострит Блок Брава Тип Мали Гулаб Опашка Виксен Гп Стандард Компатибилен [Домашни Редовни Стоки]

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е мало arмизо со стандардот БИКСЕН ГП (не поддржува плоча ЗА прицврстување СТ) постојат различни дупки за завртки за инсталација, така што може да се користи со различни стандарди за монтирање Големина : 2,5 х 2,5 инчи (63 х 63 мм); Висина : 0,9 инчи (24 мм). Материјал : лесна алуминиумска легура; Прибл. Не е компатибилен со прилог плоча СТ. Ве молиме имајте предвид дека може да има нерамни дамки, гребнатини, итн. тоа не влијае на перформансите. Овој производ не може да се испушти одозгора И да се вметне ве Молиме имајте предвид дека ќе се лизне од страна на страна. Ова е мало arмизо со стандардот БИКСЕН ГП (не поддржува плоча ЗА прицврстување СТ) постојат различни дупки за завртки за инсталација, така што може да се користи со различни стандарди за монтирање. Големина : 2,5 х 2,5 инчи (63 х 63 мм); Висина : 0,9 инчи (24 мм). Материјал : лесна алуминиумска легура; Прибл. Не е компатибилен со прилог плоча СТ. Ве молиме имајте предвид дека може да има нерамни дамки, гребнатини, итн. тоа не влијае на перформансите. Овој производ не може да се испушти одозгора И да се вметне ве Молиме имајте предвид дека ќе се лизне од страна на страна. Ова е мало arмизо со стандардот БИКСЕН ГП (не поддржува плоча ЗА прицврстување СТ). Завртките овозможуваат блоковите да се движат и цврсто да го држат Алигаторот на место.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата