• Со попуст
  • Неодамнешно
Заглавувач за килими за подови од дрвени предмети, килими од 12 парчиња агол, затегнати и миење на теписи за килими, двострани влошки за килими кои не се лизгаат, ги о?

Заглавувач за килими за подови од дрвени предмети, килими од 12 парчиња агол, затегнати и миење на теписи за килими, двострани

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : Бела Содржина на пакет : 12 компјутери. 12 компјутери = 4 квадрати на компјутери + 8 парчиња трапезоиди. Овој производ лесно може да се залепи под кој било килим. Грипите за килими се изработени од лепило од 3 R гел и отстранлив лепило, со силна двострана леплива лепење, иновативниот дизајн ги прави рабовите и аглите на тепихот беспрекорен. Грипите за влошки за килими ќе ги спречат аглите на килимот и рабовите виткање и секогаш ги одржуваат вашите килими во место и безбедни. ➊ 【Компоненти】 Овој пакет вклучува 12 парчиња килими со различни форми, содржи четири квадрати и осум трапезоиди. Тендичката лента може да се комбинира и инсталира на работ, агол или средината на тепихот, што ја остава вашата кујна, бања и ходникот се многу побезбедни. ➋ 【Силен зафат】 Грпите за килими се изработени од лепило од 3 R гел и отстранлив лепило, со силна двострана леплива лепење, иновативниот дизајн ги прави рабовите и аглите на тепихот беспрекорно. Грипите за влошки за килими ќе ги спречат аглите на килимот и рабовите виткање и секогаш ги одржуваат вашите килими во место и безбедни. ➌ 【Повторно засадување на ANG ANG : Лентите што не се лизгаат нема да остават остаток и може повторно да се користат. Можете да ги избришете овие анти -лизгачки килими, нечистотија од страна на „на подот“ со влажно ткиво, со чиста вода или вода со сапуница ако е потребно и да се исуши. Па, чистењето со триење алкохол може да помогне да се постигне подобра ефикасност за да се продолжи со адхезијата. ➍ 【Лесно за инсталирање】 Извадете ја белата поддршка, залепете ја површината на килимот на тепихот, а потоа залепете ја страната „на подот“ назад кон подот. Theидарите за килими за килими се погодни за повеќето видови на тротоарите : плочка, тврдо дрво, ламинат, мермер, итн. Потоа, навлажнете ги затегнувачите за килими, повлечете ги полека, така што вашиот тепих нема да биде оштетен. Не се препорачува за употреба на теписи за купови, бидејќи многу лепливи држачи може да го отстранат купот или да го отежнат отстранувањето на овие материјали. Забележете дека подотната површина и дното на тепихот мора да се исчистат од прашина и коса пред употреба. ➊ 【Компоненти】 Овој пакет вклучува 12 парчиња килими со различни форми, содржи четири квадрати и осум трапезоиди. Тендичката лента може да се комбинира и инсталира на работ, агол или средината на тепихот, што ја остава вашата кујна, бања и ходникот се многу побезбедни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата