• Со попуст
  • Неодамнешно
Yeoreo Mandy Scrunch Legging за жени Беспрекорни тренинзи хеланки задникот за лифт јога панталони салата плен хулахопки

Yeoreo Mandy Scrunch Legging за жени Беспрекорни тренинзи хеланки задникот за лифт јога панталони салата плен хулахопки

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

92% најлон, 8% спандекс Еластично затворање. Големина : Ако сте помеѓу големини, препорачуваме да се соберете. Хелеги за вежбање на тренингот : Новите лежишта за непрекинато непрекинато се изработени од метеж-мека беспрекорна плетена ткаенина, која е исклучително компресивна, дише и еластична. Надградената ткаенина создава неодоливо свиленкаста, мазна рака на рака. Хулахопки за кревање на задник : Структурата на цвест е надградена и засилена за да ви обезбеди посилна поддршка и потрајни, овозможувајќи ви да бидете сами во секое време. Класични панталони за јога за теретани : хеланки на тренингот со високи половини со интегрална 2-нивоа на половината овозможуваат контрола на стомакот и совршен приказ на линијата на половината. Повод : Класичните панталони за јога за пикап се совршени за секоја јога, вежбање, трчање, џогирање, фитнес, салата и секојдневно носење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата