• Со попуст
  • Неодамнешно
Компресија пролет, вкупно 1/4 L, PK10

Компресија пролет, вкупно 1/4 L, PK10

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компресија Пролет : Тешка, музичка жица, 1/4 во целокупната LG, 0 Компресија Пролет : Тешка, музичка жица, 1/4 во целокупната LG, 0,12 во надворешна диа., 10 PK Оваа листа е за PKG. Техничка спецификација на ставки за компресија на тешка боја, тешка сива материјална музичка жица, завршена обична должина 1/4 во надворешна диа. 0,12 во жица од типот на жица. 0,012 во крајниот тип на квадрат и приземјена должина 0,081 во девијација @ оптоварување 0,12 во пролетната стапка 6 lb-in се состанува/надминува AMS 5112, ASTM-A228.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата