• Со попуст
  • Неодамнешно
Најдобар адаптер за AC/DC за AT&T 1040 ATT1040 4 линиски деловен звучник систем за напојување на електрична енергија кабел за кабел PS wallид Полнач Домашен влез: 100-240 VAC 50/60Hz свет

Најдобар адаптер за AC/DC за AT&T 1040 ATT1040 4 линиски деловен звучник систем за напојување на електрична енергија кабел за кабел PS wallид

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобри адаптер за AC/DC за AT&T 1040 ATT1040 4 линиски деловен звучник систем за напојување на електрична енергија кабел кабел ПС wallиден полнач Домашен влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz светски напон за употреба на напон PSU.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата