• Со попуст
  • Неодамнешно
Запечатување на САД Zusav70117 Хемиски отпорен Витон О-прстени, 117 големина на цртичка, 0,799 лична карта, 1,005 ОД

Запечатување на САД Zusav70117 Хемиски отпорен Витон О-прстени, 117 големина на цртичка, 0,799 лична карта, 1,005 ОД

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Витон; Оценка : стандард; Цврстина : Стандард (70А - 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : инч; Големина на цртичката : 117. пресек : 0,103 "; ID : 0,799"; OD : 1,005 ". Дурометар : 75а; Температурен опсег : -15 ° до 400 ° F; Количина на пакет : 5. Материјал : Витон; оценка : Стандард; цврстина : стандард (70a - 80a). Облик на пресек : Облик на пресек : Облик на пресек : Облик на пресек : Круг; систем на мерење : инч; големина на цртичка : 117. пресек : 0,103 “; ID : 0,799 "; OD : 1. Дурометар : 75а; Опсег на температура : -15 ° до 400 ° F; Количина на пакувања : 5. Витон О-прстените имаат одличен отпор на широк спектар на хемикалии, масла, вода и високи температури. Материјал : Витон; Оценка : стандард; Цврстина : Стандард (70А - 80А).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата