• Со попуст
  • Неодамнешно
15 стапки-Gotham Gac-1 Ultra Pro-Premium, низок кабел за гитара бас-инструмент кабел-амфенол QM2R-AU & QM2P-AU ¼ инчен златен TS конектори

15 стапки-Gotham Gac-1 Ultra Pro-Premium, низок кабел за гитара бас-инструмент кабел-амфенол QM2R-AU & QM2P-AU ¼ инчен златен TS конектори

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој аудио кабел направен со Gotham GAC-1 Ultra Pro е најнизок аудио кабел во светот во светот (капацитет од 21pf/ft) Овој ултра издржлив кабел има 4 штитови што го прави најдобро заштитениот лепенка во светот (2x100% покриеност LCOF бакарни штитови исклучиво произведени во Европа со употреба со елегантна сатенска завршница и се карактеризираат со позлатени контакти, за незаменливи перформанси. Овој Q-серија десен агол ¼ инчен моно-телефонски приклучок нуди поголема сигурност, подобрен контакт интегритет и намален вирус на кабел. Погодна инсталација без преполн педални табли и заливи закрпи. Амфенол QM2 P-AU Спорт А обликувана метална обвивка со елегантен сатен финиш и се карактеризираат со позлатени контакти со злато, за незаменливи перформанси. Овој Q-Series директно ¼ инчен моно-телефонски приклучок нуди поголема сигурност, Подобрениот интегритет во контакт и намалениот вирус на кабел. Тенок дизајн (пократок и потенок обвивка за грб) овозможува удобна инсталација без преполнување на табли за педали и заливи. Процес на лемење уникатен за нас, надминувајќи ги стандардите во индустријата, го подобрува интегритетот на спојниците на лемење во однос на традиционалните методи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата