• Со попуст
  • Неодамнешно
KoldDraft 102146305 Комплет за замена на пумпата GRI

KoldDraft 102146305 Комплет за замена на пумпата GRI

 
DEN 5759.84

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии на пакетот : 8,5 см (L) x 20,6 cms (W) x 27,5 cms (H) Тип на производ : Снабдување со услуги за храна. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Кина. Димензии на пакетот : 8,5 см (L) x 20,6 cms (W) x 27,5 cms (H). Тип на производ : Снабдување со услуги за храна. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Кина. Kold-нацрт 102146305 Комплет за замена на мрежната пумпа Koldraft обезбедува комерцијални машини за мраз кои се изградени со квалитет и издржливост на умот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата