• Со попуст
  • Неодамнешно
Droll Yankees Uys Ultimate Yard System

Droll Yankees Uys Ultimate Yard System

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен за инсталирање без прицврстувач на земја и 16 "прицврстувачи на нозете А монтажниот прстен има три куки за закачалки од 12 and. отпорен на 'рѓа. 69 инчи високи со растителни куки од 16 инчи. Вклучува 11 инчи Аугер. Челична конструкција. Совршено за дворот на непрестајната куќа. Прикачете куќа за птици или фидер на врвот. Додадете куќичка за птици и фидери во дворот на непрестајната Ultimate Yard System. Овој сеопфатен дворски систем е идеален за оние без површини да се користат за мала куќа за птици или од кои треба да висат фидери и растенија. Цврстиот, дијаметар од 1 инч, прашок обложен од челик, се собира лесно на август на земја од 11 инчи. Само зашрафете го аугер во земја и прикачете ги трите нозе од 16 инчи за стабилност. Ова дозволува инсталација на пол, без да го раскинува вашиот тревник за да направи големи дупки за публиката. Плоча за монтирање се закачува на горниот дел за лесно монтирање на дрво или мека пластична куќа за птици куќа со вклучени завртки за дрво. Монтинг прстен на средниот ред има три куки од 12 инчи растителни куки за да овозможи најразлични опции за виси за вашите жардинери или фидери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата