• Со попуст
  • Неодамнешно
Ноќта на вештерките налепници за нокти 3Д само лепило череп тиква пајак дух змија уста кловн зомби пламен насмевка нокти за снабдување со нокти, 6 чаршафи дизајни за

Ноќта на вештерките налепници за нокти 3Д само лепило череп тиква пајак дух змија уста кловн зомби пламен насмевка нокти за снабдување

 
DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Налепници за нокти на Ноќта на вештерките】 : getе добиете 6 листови налепници за уметност за Ноќта на вештерките, тиква, пајак, дух, уста, кловн, зомби, пламен и слично Совршен за додатоци за забави за Ноќта на вештерките, DIY дизајн уникатна и симпатична декорација на ноктите за Ноќта на вештерките. 【Подарок за украси за нокти за Ноќта на вештерките】 : Тоа е совршен подарок за додатоци за украсување на ноктите за Ноќта на вештерките за вашата сопруга, женски пријатели, мама, итн. Забавно е да се направи уметноста за нокти со пријателите и да има поинаков Ноќта на вештерките. 【Безбедно】 : Декларациите за нокти на Ноќта на вештерките се изработени од еколошки, пријателски за кожата, нетоксичен материјал. Возрасните и децата можат да го користат со доверба. Погоден за повеќето типови на нокти, како што се акрилни нокти, природни нокти, лажни нокти, вештачки нокти, итн. 【Лесен за употреба】 : Уметничките материјали за нокти на Ноќта на вештерките се 3 D само-лепливи, можат да се залепат директно на ноктот. Со едноставна работа, можете да дизајнирате задоволителни украси за уметност за нокти. 【Услуга на продавачот】 : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор или целосна наплата. 【Налепници за нокти на Ноќта на вештерките】 : getе добиете 6 листови налепници за уметност за Ноќта на вештерките, тиква, пајак, дух, уста, кловн, зомби, пламен и слично. Совршен за додатоци за забави за Ноќта на вештерките, DIY дизајн уникатна и симпатична декорација на ноктите за Ноќта на вештерките. 【Подарок за украси за нокти за Ноќта на вештерките】 : Тоа е совршен подарок за додатоци за украсување на ноктите за Ноќта на вештерките за вашата сопруга, женски пријатели, мама, итн. Забавно е да се направи уметноста за нокти со пријателите и да има поинаков Ноќта на вештерките. 【Безбедно】 : Декларациите за нокти на Ноќта на вештерките се изработени од еколошки, пријателски за кожата, нетоксичен материјал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата