• Со попуст
  • Неодамнешно
DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, облак пеперутка дијамантска уметничка слика комплети за почетници, комплети за сликање со дијаманти со 5 -тина вежба

DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, облак пеперутка дијамантска уметничка слика комплети за почетници, комплети за сликање со дијаманти

 
DEN 1563.20

Количината на стоката
Това е достапна

【Домашен декор : : Комплетот за сликање на дијаманти DIY е многу погоден за поставување во просторијата, трпезаријата, wallидот, масата, студијата, канцеларијата и така натаму, совршената декорација на ентериер ќе ја направи вашата соба поромантична и пријатна 【Содржина на сликарство со дијаманти : : Пакетот вклучува : дијамантска торба, 1*платно, 1*дијамантска четка за бојадисување, 1*лепило, 1*пластична послужавник. (11,8x15,7 инчи/30cmx40cm), Исклучителните обрасци можат да бидат совршен подарок. 【Најдобри подароци : : Дијамантската уметност сликарство е едноставно, лесно и совршено за креативци од сите возрасти. DIY дијамантски сликарство за подобрување на практичната способност, намалување на стресот, зголемување на трпеливоста и уживање во слободното време. Затоа, целосната уметност за вежбање скапоцен камен е еден од идеалните подароци за сите празници. Stepts Чекори за производство на DIY : : Најпрво ставете ги истите дијаманти во послужавник, а потоа однесете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. Service Услуга по продажбата : : Ние се фокусираме на дизајнот и квалитетот на производот и обрнуваме поголемо внимание на искуството на вашиот производ. Поддршка за враќање и размена. Ако добиете производ со проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не навреме. 【Домашен декор : : Комплетот за сликање на дијаманти DIY е многу погоден за поставување во просторијата, трпезаријата, wallидот, масата, студијата, канцеларијата и така натаму, совршената декорација на ентериер ќе ја направи вашата соба поромантична и пријатна. 【Содржина на сликарство со дијаманти : : Пакетот вклучува : дијамантска торба, 1*платно, 1*дијамантска четка за бојадисување, 1*лепило, 1*пластична послужавник. (11,8x15,7 инчи/30cmx40cm), Исклучителните обрасци можат да бидат совршен подарок. 【Најдобри подароци : : Дијамантската уметност сликарство е едноставно, лесно и совршено за креативци од сите возрасти. DIY дијамантски сликарство за подобрување на практичната способност, намалување на стресот, зголемување на трпеливоста и уживање во слободното време. Затоа, целосната уметност за вежбање скапоцен камен е еден од идеалните подароци за сите празници. Stepts Чекори за производство на DIY : : Најпрво ставете ги истите дијаманти во послужавник, а потоа однесете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. Service Услуга по продажбата : : Ние се фокусираме на дизајнот и квалитетот на производот и обрнуваме поголемо внимание на искуството на вашиот производ. Поддршка за враќање и размена.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата