• Со попуст
  • Неодамнешно
Makartt Eloisee 36W UV LED ламба за нокти, УВ светлина за нокти Професионален ламба за лекување со датотеки за нокти 100 180 датотеки со нокти на зебра за акрилни нокти Полиски гел

Makartt Eloisee 36W UV LED ламба за нокти, УВ светлина за нокти Професионален ламба за лекување со датотеки за нокти 100 180 датотеки

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лекување на повеќето УВ гел во силна моќност : УВ -ламбата за гел нокти доаѓа со силна моќност од 36 W, што е еквивалентно на 60 W CCFL ламба, доволно моќна за лекување на сите видови на УВ гел, вклучително и лак за нокти од гел, горниот слој, основен палто, поли нокти Гел, градежниот гел, цврстиот лепак за нокти, лепак за гел од ринестон и друг гел за акрилни нокти на УВ во рок од 30-ти и 60-ти Паметен сензор и прилагодлив тајмер : Светлината на ноктите е опремено со паметен инфрацрвен сензор. Рацете во, светло; Рацете, запалете. Тоа е супер погодно за автоматска работа со маникир и педикир. Светлината на гел за нокти има 4 тајмери ​​за различни избори за дизајн на нокти на гел, имено 10 -ти, 30 -ти, 60 -ти и 90 -ти режим на ниска топлина. Можете да го изберете 4 -те претходно поставени тајмер за различни гелови и лепак за лекување. Совршен за маникир и педикир : Светилките за нокти за гел полски се дизајнирани со отстранлив не'рѓосувачки послужавник, кој може лесно да се стерилизира и обезбедува доволно голем простор и за лекувањето на ноктите за ноктите за ноктите. Големата просторија е исто така совршена за долг дизајн на нокти да се излечи под LED ламбата за нокти. Достапна датотека за нокти на зебра : Цврсти датотеки за нокти се стабилни, големи со добра површина. Со силиконски карбид со стери на цинк, зебра датотеката за нокти е покриена со лубрикант што спречува решетката да стане запушена со прашина и ниту пролевање на решетката. Тие не оставаат никакви обоени ознаки по 30 пати користени. Премиум со висок квалитет Најдобар филер на ноктите : Со совршена големина од 7,09 x 1,10 x 0,16 инчи, датотеките за нокти се последни долги, издржливи, еднократно, миење и лесни за чистење. Директната страна и кривината страна се одлични за обликување и многу е полесно да се добие убава мазна форма. Совршено за акрилни целосни комплети со ист квалитет како што се наоѓаат во салоните за нокти. Лекување на повеќето УВ гел во силна моќност : УВ -ламбата за гел нокти доаѓа со силна моќност од 36 W, што е еквивалентно на 60 W CCFL ламба, доволно моќна за лекување на сите видови на УВ гел, вклучително и лак за нокти од гел, горниот слој, основен палто, поли нокти Гел, градежниот гел, цврстиот лепак за нокти, лепак за гел од ринестон и друг гел за акрилни нокти на УВ во рок од 30-ти и 60-ти. Паметен сензор и прилагодлив тајмер : Светлината на ноктите е опремено со паметен инфрацрвен сензор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата