• Со попуст
  • Неодамнешно
3drose Американски плажи - Парк на округот Вихала Бич, езерото Мичиген. - Potholders

3drose Американски плажи - Парк на округот Вихала Бич, езерото Мичиген. - Potholders

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално. Американски плажи - Паркот на округот Вихала Бич, езерото Мичиген, Индијана Потолдер е совршена за секојдневна употреба, додека добро се координира со кој било декор на кујната. Оваа мешавина од 8 инчи, 50/50 памук/полиестер, држач за тенџере има ватиран дизајн кој овозможува поголема флексибилност при употреба. Приложената приложена јамка нуди опција да виси за приказ или складирање. Отпорна на топлина за безбедно отстранување на садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. Одлично како водителка или подарок за домаќинство. Проверете ги нашите специјални понуди и промоции на производи наведени погоре.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата