• Со попуст
  • Неодамнешно
Panduit PVS0710D7143

Panduit PVS0710D7143

 
DEN 9964.48

Количината на стоката
Това е достапна

Континуирано обликуваниот дизајн обезбедува сигурни, конзистентни перформанси преку апликаторот за прекинување со висок квалитет секој пат Коаксијални-кабрили. Коаксијални-кабрили. Panduit HSTTV05-M6 Сува-сува-сува-сува тенок wallид VW-1 топлина смалување, ретардант на пламен, полиолефин, 0, 05 "x 1000 ', сина. Пронајдете ги вашите критични производи за етикетирање на безбедност и безбедност и објекти меѓу нашиот асортиман на знаци на залихи, маркери на цевки, ознаки, етикети за предупредување, сигнали за блиц на лак, маркери на напон/електрична/оптички влакна, етикети за квалитет/инспекција, ленти за подземна опасност и барање по барање Печатење способности плус многу повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата