• Со попуст
  • Неодамнешно
5,98мм h7 директно тресено рачно рачно

5,98мм h7 директно тресено рачно рачно

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар : 5,98мм Толеранција : H7. Сликите на производот се само за повикување. Дијаметар : 5,98мм. Толеранција : H7. Сликите на производот се само за повикување. 5,98мм Дијаметар на раката на раката на раката : 5,98мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата