• Со попуст
  • Неодамнешно
Мабек хардвер ореви 2 парчиња цинк легура за легура за дрво за вметнување орев со треска со прирабници со мебел за мебел за мебел за глава

Мабек хардвер ореви 2 парчиња цинк легура за легура за дрво за вметнување орев со треска со прирабници со мебел за мебел за мебел

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

✯ истрог и издржлив ✔ Стандардни метрички димензии. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Текстура на третмани со легура на легура и цинк за легура.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата