• Со попуст
  • Неодамнешно
СДОТСКИ СЛУБЕН СТРАНИЦА СЛУЧАЈ МЕМИКАНСКИ КАРТИ ЗА СЛЕДНИК ЗА МОНОЛАЈЕР АЛУМИНУМ 1SD+ 8TF MICRO SD картички ПИН Складирање на капакот на држачот Заштитник Организатор на

СДОТСКИ СЛУБЕН СТРАНИЦА СЛУЧАЈ МЕМИКАНСКИ КАРТИ ЗА СЛЕДНИК ЗА МОНОЛАЈЕР АЛУМИНУМ 1SD+ 8TF MICRO SD картички ПИН Складирање на

 
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна

Овој држач за SD картички може да ги заштити вашите картички од уништување, исчезнати Може да ги заштити вашите картички од капе вода, но не може да се користи во вода и на дожд. Анти-магнетски, анти-прашина, докажано со шок. Овој случај има 1 слотови за SD картичка, 8 слотови за TF Micro SD картички. Кутија за складирање на алуминиум. Спречете ги вашите картички од свиткување, оштетување на истиснување или соларизација. Овој држач за SD картички може да ги заштити вашите картички од уништување, исчезнати. Може да ги заштити вашите картички од капе вода, но не може да се користи во вода и на дожд. Анти-магнетски, анти-прашина, докажано со шок. Овој случај има 1 слотови за SD картичка, 8 слотови за TF Micro SD картички. Кутија за складирање на алуминиум. Спречете ги вашите картички од свиткување, оштетување на истиснување или соларизација. Двете страни ви овозможуваат да чувате мемориски картички, секој слот е строго прилагоден за да одговара на картичката, да ги задржите картичките да останат во неговиот слот дури и ако случајот паднал случајно : 1. Анти-магнетна, анти-прашина, докажана шок. Овој случај има 1 слотови за SD картичка, 8 слотови за TF Micro SD картички. Кутија за складирање на алуминиум.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата