• Со попуст
  • Неодамнешно
2 x 316 ПИНСКИ ПИНСКИ ДЕВЕРНА ДОВЕЛНА ПИЛНА ГЛАВНА ЦИЛИНДРИЧКИ ПИН ПОСТАВУВАЕ ПИНСКИ БЕСПЛАТНИ ПОВЕЕ БЕЛЕРСКИОТ ПИНСК

2 x 316 ПИНСКИ ПИНСКИ ДЕВЕРНА ДОВЕЛНА ПИЛНА ГЛАВНА ЦИЛИНДРИЧКИ ПИН ПОСТАВУВАЕ ПИНСКИ БЕСПЛАТНИ ПОВЕЕ БЕЛЕРСКИОТ ПИНСК

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од не'рѓосувачки челик со морско одделение 316, многу тврд и отпорен на корозија Т-форма, рамна глава, тркалезна структура и исклучителен изглед. Тие се отпорни на 'рѓа, отпорни на корозија, силни и издржливи за долг животен век. Широко користено во производство на машини, индустрија, инсталација на мебел, мал дом DIY. проект и така натаму. Секое снабдување со производство е тестирано и овластено. 4,8 x 28 : 4 грама 28 x 9 x 9 mm. 4,8 x 37 : 5 G 37 x 9 x 9 mm. 4,8 x 53 : 8 g 53 x 9 x 9 mm. 5 x 28 : 5g 28 x 9 x 9 mm. 5 x 34 : 6 g 34 x 9 x 9 mm. 5 x 58 : 10 g, 58 x 9 x 9 mm. 6,3 x 35 : 9 g 36 x 10 x 10 mm. 6,3 x 48 : 12 g 49 x 10 x 10 mm. 6,3 x 60 : 16 g, 60 x 10 x 10 mm. 6,3 x 78 : 20 g, 79 x 10 x 10 mm. 8 x 80 : 35 g 81 x 14 x 14 mm.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата