• Со попуст
  • Неодамнешно
ZAGG Invisibleshield Glass Elite VisionGuard - Заштита на влијанието, отпорна на гребење и стакло елита на стакло - Заштита на екранот за пријателски случај - Заштита на влијание и гребе?

ZAGG Invisibleshield Glass Elite VisionGuard - Заштита на влијанието, отпорна на гребење и стакло елита на стакло - Заштита на екранот за пријателски

 
DEN 1548.80

Количината на стоката
Това е достапна

Производ 1 : Заштита на екстремно тресење : 4x посилна од традиционалната заштита на стаклото на екран Ова е нашата најсилна заштита на стаклото екран досега. Производ 1 : Заштитен слој на очи : Стакло елита Vision Guard+ Филтри штетно високо-енергетска видлива (HEV) сина светлина која може да придонесе за дигитално оптоварување на очите. ПРОИЗВОД 1 : Вистинска боја : Слојот на Eye Afe ја филтрира штетната сина светлина без да ги искривува перформансите на бојата на екранот на вашиот екран. Производ 1 : Максимална превенција на гребење : Технологијата за размена на јони ја зголемува компресијата на површината за зголемена јачина и отпорност на гребење. Производ 2 : Заштита на екстремно тресење : стакло елита+ е најсилната заштита на стаклото екран на Invisibleshield досега. Производ 2 : Максимална превенција на гребење : Технологијата за размена на јони ја зголемува компресијата на површината за зголемена јачина и отпорност на гребење. Производ 2 : Мазно, свиленкаста чувство : Површината на стаклената елита+ заштита на екранот го има истото свиленкаста, мазно чувство како оригиналниот екран на вашиот телефон. Производ 2 : Технологија за чистење на отпечатоци : Овој револуционер, третман со дисперзии на нафта ексклузивен на стакло елита+ го распрснува маслото од отпечатоците од прстите, што ги прави скоро невидливи. Ниту еден друг третман на површината не се приближува. Содржи анти-микробен третман кој го штити вашиот заштитник на екранот. Производ 1 : Заштита на екстремно тресење : 4x посилна од традиционалната заштита на стаклото на екран. Ова е нашата најсилна заштита на стаклото екран досега. Производ 1 : Заштитен слој на очи : Стакло елита Vision Guard+ Филтри штетно високо-енергетска видлива (HEV) сина светлина која може да придонесе за дигитално оптоварување на очите. ПРОИЗВОД 1 : Вистинска боја : Слојот на Eye Afe ја филтрира штетната сина светлина без да ги искривува перформансите на бојата на екранот на вашиот екран. Производ 1 : Максимална превенција на гребење : Технологијата за размена на јони ја зголемува компресијата на површината за зголемена јачина и отпорност на гребење. Производ 2 : Заштита на екстремно тресење : стакло елита+ е најсилната заштита на стаклото екран на Invisibleshield досега. Производ 2 : Максимална превенција на гребење : Технологијата за размена на јони ја зголемува компресијата на површината за зголемена јачина и отпорност на гребење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата