• Со попуст
  • Неодамнешно
8S 100A 24V LIFEPO4 Одбор за заштита на батерии BMS 3.2V Ironелезен фосфат LFP табла за полнење контролер со функција за балансирање со балансирање

8S 100A 24V LIFEPO4 Одбор за заштита на батерии BMS 3.2V Ironелезен фосфат LFP табла за полнење контролер со функција за балансирање

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

1,8 S 200 A ПРИМЕНА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА 3,2 V LIFEPO4 батерија Големината е 165*100*20мм. Портата за празнење и полнење е иста порта. Одборот за заштита од 8 S 200 A 24 V има баланс на функции. 1,8 S 200 A ПРИМЕНА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА 3,2 V LIFEPO4 батерија. Големината е 165*100*20мм. Портата за празнење и полнење е иста порта. Одборот за заштита од 8 S 200 A 24 V има баланс на функции. 1,8 S 200 A ПРИМЕНА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА 3,2 V LIFEPO4 батерија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата