• Со попуст
  • Неодамнешно
Звучници на HNKDD V5.0 звучници 3D стерео на отворено дома Мал преносен звучник

Звучници на HNKDD V5.0 звучници 3D стерео на отворено дома Мал преносен звучник

 
DEN 2500.96

Количината на стоката
Това е достапна

Користејќи напреден чип за декодирање на аудио, поддржувајте ги сите врски на уредот; за компјутер, компјутер Поддршка на FM радио, можете директно да ги пребарувате станиците во областа за слушање. Звукот е мек, јасен и динамичен, со јасни нивоа. Растојанието за примање може да биде дури 10 метри. Нема врска во режим, затворете за половина час. Користејќи напреден чип за декодирање на аудио, поддржувајте ги сите врски на уредот; за компјутер, компјутер. Поддршка на FM радио, можете директно да ги пребарувате станиците во областа за слушање. Звукот е мек, јасен и динамичен, со јасни нивоа. Растојанието за примање може да биде дури 10 метри. Нема врска во режим, затворете за половина час. Користејќи напреден чип за декодирање на аудио, поддржувајте ги сите врски на уредот; За компјутер, PC.Support FM радио, можете директно да ги пребарувате станиците во областа за слушање. Звукот е мек, јасен и динамичен, со јасни нивоа. Растојанието за примање може да биде дури 10 метри. Нема врска во режим, затворете за половина час.0 Range : 10ms/n : : ≥95dbbattery капацитет : 500mahbuilt-in напон : 3,7 VPlaying Time : 1hspeaker : φ52mmspeaker Power : 3Ω/5wfrequency : 120 Hz-20 KHzdensions : 90x48x90mweight : 190Мајм за време : 2-3 список со часовници : 1 * Speapernote : 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата