• Со попуст
  • Неодамнешно
Хаофи тапа со ладна вода, тапа за водопади, центри за мијалник за бања со склопување на мозоци, единечна вода за бања за бања бања бања додатоци за мијалник за мијалн

Хаофи тапа со ладна вода, тапа за водопади, центри за мијалник за бања со склопување на мозоци, единечна вода за бања за бања бања бања

 
DEN 183.68

Количината на стоката
Това е достапна

Хромна површина : Исклучителна завршница, модерен широко распространет стил на бања, обезбедена е издржливост на тапа за бања, не-корозија, не-каша, гребење Премиум материјали : и сигурна тапа за бања со две рачки. Направено од премиум ABS со хромирана површина, елегантна за долго време на услугата. Дизајн на единечна рачка : Рачката работи со ротација нанапред од 90 степени, овозможувајќи инсталација во построги простори без потребна дозвола за грб. Лесна контрола на брзината на водата. Одлична вредност за парите : Тапа за бања има моден класичен дизајн. Дек монтиран Vanity Faucet се вклопува за изнајмување куќа, ново кондо, единечен стан, приколка за патувања и семејна употреба. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да ни поставите прашања преку е-пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Опис : Оваа единечна тапа за вода од типот е совршена за употреба во сливот за перење, слив на рака, мијалник за вода и така натаму. Лесно е да се инсталира и користи. Добар избор за многу домаќинства.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата