• Со попуст
  • Неодамнешно
Олопе повлечен селфи штанд, преносен повлечен селфи штанд со држач за мобилен телефон 360 ° ротација, 7 светли LED светла, погодни за емитување во живо, видео

Олопе повлечен селфи штанд, преносен повлечен селфи штанд со држач за мобилен телефон 360 ° ротација, 7 светли LED светла, погодни за емитување

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

✔ Двојно еднострано светло за полнење со три бои : Оваа селфи светлина има 3 режими на осветлување во боја (7 нивоа на осветленост) : ладно бело, бело и топло бело Двостраното осветлување ги прави фотографиите или видеата поприродни и мазни. Ова е идеална ламба за убавина за отстранување на сите непријатни сенки. ✔ Стабилен склоп на склопување и дизајн што може да се повлече : Овој LED селфи-штанд е едно парче преносна големина, овозможувајќи ви лесно да го носите насекаде. Телескопската цевка може да достигне до 51 инчи, а ротирачкиот чак од 360 ° може да ги задоволи вашите потреби за пукање со повеќе агол. ✔ USB полнење и безжичен далечински управувач : Вградена батерија од 1000m Ah, може да работи 4-12 часа по полнењето. 32 стапки безжичен опсег на конекција Bluetooth, далечинскиот управувач лесно може да фотографира или видеа. ✔ Носител на мобилни телефони што може да се ротира : можете лесно да го прилагодите држачот на телефонот и светлината за да го пронајдете потребниот агол, дозволувајќи ви да го презентирате на телефонот под подобар агол и да го добиете најдобриот ефект на светло за полнење. It is very suitable for makeup, taking pictures, making videos, reading books, Live broadcast, etc. ✔ Various applications : Suitable for Youtube/Tiktok live broadcast, video streaming/recording, photography, selfie beauty, makeup, group selfie, shooting, Упатства преку Интернет и читање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата