• Со попуст
  • Неодамнешно
Arkon Car Seat Rail Thone или Tablet Mount за iPhone XS Max XS XR X 8 Galaxy Note 9 8 S10 Мало малолетно црно - SM688L22

Arkon Car Seat Rail Thone или Tablet Mount за iPhone XS Max XS XR X 8 Galaxy Note 9 8 S10 Мало малолетно црно - SM688L22

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Седиштето за монтирање на седиштата се вклопуваат уреди до 8 инчи на екранот, вклучувајќи i Phone XS Max XS XR X 8 Galaxy S10 S9 Note 9 За флотите и сервисните возила и камиони. Уредот за позиционирање на топката Gooseneck и Swivel Ball. Железнички телефон или монтирање на таблети. Железнички телефон или монтирање на таблети. SM688 L22 железничката железница или камионот за седишта или кат -тонот одговара на сите телефони до 8 ”големина на екранот, вклучувајќи ги i Phone XS Max, i Phone XS, i Phone XR, i Phone X, i Phone 8 и 8 Plus, i Phone 7 и 7 Plus, Samsung Galaxy Note 9 , Белешка 8, и Белешка 5, Galaxy S10, S9, S8, S7 Edge и S7, LG G6, G5 и G4, Nexus 6 и Nexus 5, Nokia Lumia 1520 и 1020, Motorola Moto G и Moto X. Исто така Таблети со средна големина (7 ”или 8” екранот), вклучувајќи i Pad mini, Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Note 8.0, Galaxy Tab 3 7.0, Galaxy Tab Pro 8.4, и Google Nexus 7. Оваа монтажа вклучува и слама-грип на Arkon Ultra патентиран универзален паметен телефон или држач за таблети со средна големина и железничка железница или подот со флексибилна гушавост. Дизајнот на горниот и долниот дел од прилагодувањето на држачот помага да се задржат сите странични копчиња и пристаништа непречено, што го прави идеален за употреба со страничните достапни копчиња на Samsung Galaxy S7 Edge и Note Edge. Вклучени со држачот се 8 нозе за поддршка (4 кратки и 4 подолги верзии) кои можат да се прилагодат врз основа на големината на уредот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата