• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за мобилен телефон ALSMD STAND за прилагодливи метални таблети за преклопување на табелата за мобилни телефони држач

Држач за мобилен телефон ALSMD STAND за прилагодливи метални таблети за преклопување на табелата за мобилни телефони држач

 
DEN 760.48

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Алуминиумска легура+апс Играјте и полнење и заедно : Разгледувајќи ги навиките за употреба, пристаништето за полнење на резерва, истовремено полнење и гледање. Прилагодлив мулти-агол : Прилагодлив агол : 0 ° -57 °, погоден за различно држење на телото. Дизајн на силиконски душеци со анти-лизгање : Силиконски душек чувајте го вашиот уред од лизгање и гребење. Погодно е да се земе заедно, тенок дизајн. Лесно да се носи. Материјал : Алуминиумска легура+апс. Играјте и полнење и заедно : Разгледувајќи ги навиките за употреба, пристаништето за полнење на резерва, истовремено полнење и гледање. Прилагодлив мулти-агол : Прилагодлив агол : 0 ° -57 °, погоден за различно држење на телото. Дизајн на силиконски душеци со анти-лизгање : Силиконски душек чувајте го вашиот уред од лизгање и гребење. Погодно е да се земе заедно, тенок дизајн. Лесно да се носи. Боја : Црна/Сребрена материјал : Алуминиумска легура+Апснет Тежина : 156 GPROCESS : Анодизирање на модели : Мобилни телефони , таблети кои можат да се занимаваат со сцена : десктоп и полнење и заедно : Разгледување на навики за употреба, порта за полнење на резерва, полнење и гледање истовремено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата